Hledej

Košík | Objednávka

O nás

   Autor Miroslav Caban horolezec, cestovatel, fotograf.
    Focením panoramat se zabývám od roku 1997. V dubnu uvedeného roku jsem navštívil Národní parky USA. Dalšími hodnotnými záběry v mém životě se staly fotografie z Alp a překrásné Jižní Ameriky z období let 1998 až 2001. Mimořádným obdobím byl rok 2002, kdy jsem nafotil panoramata na samotném vrcholu Mount Everestu, kam jsem vylezl bez použití kyslíkového přístroje 17.5.2002. Tímto výkonem jsem odstartoval dlouhou fotografickou a horolezeckou kariéru a to s cílem vylézt na všechny nejvyšší vrcholy kontinentů v projektu „7 Summits“.
Dne 22.8.2005 se mi projekt podařilo dončit na Nové Guiney a tím jsem se stal druhým člověkem na světě za Reinholdem Messnerem v dokončení tohoto cíle, bez použití kyslíkového přístroje.
Na každém kontinentu jsem nafotil zhruba tři tisíce fotografií, z kterých byla přibližně jedna třetina panoramatických. Postupem času mne fotograficky začali fascinovat nejen hory ale i jiné okouzlující záběry. Mezi tyto patří kupříkladu města, zajímavé kulturní místa a další.

Přeji Vám hezký zážitek v říši fotografie Miroslava Cabana.
Panoramata jsou příjemným doplňkem do moderních interiérů. Objednat si je můžete na těchto stránkách až do šířky 3m.
                      
Horolezecké aktivity najdete na stránce              www.miroslavcaban.cz.

Stránky aktualizované: 25.02.2014

Foto

Firma Idepa s.r.o. vznikla v roce 2004 jako společnost zabývající se výrobou a distribucí fotografických panoramatických obrazů do interiérů. Samotný název se skládá z prvních dvou písmen slov „interier – design – panorama„.
Založena byla Ing.Miroslavem Cabanem a Danou Cabanovou. V dnešní době se naše firma zabývá nejen prodejem obrazů, ale taky distribucí fotografií pro různé použití (reklamy, kalendáře .....). Obrazy panoramat a fotek vyrábíme sami na vlastních zařízeních až do finálního tvaru pro pověšení na zeď. Všechny jsou vyráběné z nejkvalitnějších materiálů se záruční lhůtou 10 let pro stálobarevnost. Ta je daná použitím laminovací fólie s vysokým UV faktorem. Nabídka fotografických záběrů je nepřetržitě aktualizována a rozšiřována. Cílem naší společnosti je Vaše spokojenost.

USD

Česky English